Ağan’dan engelliler için önemli açıklamalar

AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, Karaköprü Engelsiz Yaşam Rehabilitasyon Merkezi yöneticileri ve hastaları ile yemekte buluştu.

Ağan’dan engelliler için önemli açıklamalar
banner1

AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan ve yönetim kurulu üyeleri, Karaköprü Engelsiz Yaşam ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Erkan Özbil, hasta, hasta yakınları, ilçede ikamet eden engelli bireyler ve aileleri yemekte bir araya geldi.

AĞAN: ENGELLİLERİMİZİN BİR GÜN DEĞİL HER GÜN YANINDAYIZ
Yemekte konuşan AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan, “Biz sadece 3 Aralık gününü engelliler ile birlikte olduğumuz, onların sadece 3 Aralık'ta aklımıza geldiği bir gün olarak görmüyoruz. Şahsım ve partim olarak hiçbir engelli kardeşimizi engelli olarak görmüyor, engelli olmayan insanlar kadar yaşama ve hayata bağlı bir şekilde yaşamaları için çalışmalarda bulunuyoruz. AK Parti Karaköprü ailesi olarak gerek Karaköprü Belediye Başkanımız Metin Baydilli ile beraber engelli kardeşlerimizden bize gelen talepler doğrultusunda imkanlarımızı en iyi şekilde kullanarak, talepleri yerine getirmeyi bir görev bildik. Engelli bireylerimiz ile onları ilgilendirecek her çalışmada el ele gönül gönle olduk, olmaya da devam ediyoruz” dedi.

Konuşmasının ardından öğle yemeğini engelliler ve aileleri ile birlikte yiyen Ağan, engellilerin sorunlarını dinleyerek uzun süre sohbet etti. AK Parti olarak imkanlar ölçüsünde yapılabilecek her ne varsa yerine getireceklerinin sözünü veren Ağan, günün anısına misafirleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

BİHA

YORUM EKLE

banner99