Türkiye Kupasında kuralar çekildi: İşte Urfa ekibinin rakibi

Ziraat Türkiye Kupası 1. ve 2. Eleme Turu eşleşmeleri yapılırken, Şanlıurfa ekibi Karbel Karaköprü Belediyespor'un rakibi Osmaniyespor Futbol Kulübü oldu.

Türkiye Kupasında kuralar çekildi: İşte Urfa ekibinin rakibi
banner2

Ziraat Türkiye Kupası Müsabakaları Statüsü'nün Madde 2/A/a/2 ve Madde 2/A/b/2 maddelerine istinaden Ziraat Türkiye Kupası 1. ve 2. Eleme Turu eşleşmeleri Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Hamit Altıntop nezaretinde belirlendi.

Misli.com 3. Lig'den 42 takımın katılacağı 1. Eleme Turu ile Misli.com 3. Lig'de diğer 25 takım ve 1. Eleme turunu geçen 21 takım olmak üzere toplam 46 takımın yer alacağı 2. Eleme Turu kuralarının çekimine Genel Sekreter Yardımcısı Özcan Şepik, Profesyonel Kurul Genel Direktörü Tuncay Yanık ve Maç Planlama Müdürü Besim Yalçın da katıldı.

Yapılan kura çekiminde Şanlıurfa temsilcisi Karbel Karaköprü Belediyespor, 2. Eleme Turunda 3. Lig ekibi Osmaniyespor Futbol Kulübü ile eşleşti.

Ziraat Türkiye Kupası'nda tek maç eleminasyon sistemine göre oynanacak 1. Eleme Turu müsabakaları 13-14 ve 15 Ekim, 2. Eleme Turu maçları da 20-21 ve 22 Ekim tarihlerinde oynanacak.

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2020, 15:26
YORUM EKLE