Yeni Dünya Partisi Lideri Gündüz: Maske takmak bir tiyatrodur!

Yeni Dünya Partisi Lideri Emanullah Gündüz, "Koronavirüs plandemisine ekonomik ve sosyal hayatımıza verdiği zararlara dur demek lazım. Kafe ve restoranların açılma zamanı gelmiştir. Maske takmak bir tiyatrodur!" dedi.

Yeni Dünya Partisi Lideri Gündüz: Maske takmak bir tiyatrodur!
banner2

Yeni Dünya Partisi Lideri Emanullah Gündüz, yaptığı video açıklamada Koronavirüs pandemisinin ekonomiye ve sosyal hayata verdiği zararlara dikkat çekti. Kafe ve restoranların açılması gerektiğini öneren Gündüz, maske takmanın ne anlamı geldiği ile ilgili çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Genç Lider Gündüz'ün sözleri özet olarak şu şekilde kayıtlara geçti:

"Koronovirüs Pandemisinin ekonomik ve sosyal hayatımıza verdiği zararlara artık dur demek lazım. Maske takmak bir tiyatrodur ve kendilerini tanrı yerine koyan o şer İlluminati güçlerinin insanlara size istediğimiz şekli veririz istediğimizi yaptırırız anlamında sembolik bir durumdur. Eğer gerçekten söylendiği kadar ölümcül bir virüs olsa biz bu bez parçası maskeler yerine daha donanımlı daha teknolojik maskeler kullanmak zorunda kalacaktık. Biz kendilerini tanrılaştıran o güçleri kabul etmiyoruz ve oyunlarının farkındayız! Ekopolitik saldırı ve dolar sabotesi altında üç yıldır ekonomik sorun yaşarken Plandemi ile daha büyük ekonomik sorunlar ortaya çıktı. Kafe ve restoranların kapalı olması iki milyon insanı işsiz bıraktı. Biz durumun gerçekte iki milyondan fazla olduğunu biliyoruz. Kafe ve restoranlarda gençler özellikle üniversiteli öğrenciler çalıştırılmakta ve büyük kısmına sigorta yapılamamaktadır. İki milyon rakamı sigortalı çalışanlar üzerinden ifade edilmektedir oysa gerçekte kafe ve restoran sektöründeki işsiz sayısı üç milyondur. Mecliste milletvekili ve personel lokantalarında yan yana oturup yemek yiyorsak artık kafe ve restoranların açılma zamanı gelmiştir. Bir yıldır ekonomik ve psikolojik darlık yaşayan vatandaşlarımızı rahatlatma zamanı gelmiştir."

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2021, 14:49
YORUM EKLE

banner99