CHP ve DEVA yetkilileri bir araya geldi

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cidir ve beraberindeki İl Yönetim Kurulu üyeleri, DEVA Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığını ziyaret etti.

CHP ve DEVA yetkilileri bir araya geldi
banner1

DEVA Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığını ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cidir ve beraberindeki heyet DEVA Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Av. Ahmet Tüysüz ve il yöneticileri ile bir araya geldi.

CHP Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cidir, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, “Demokrasinin olmazsa olmazı olan düşünce ve fikirlerin adresi siyasi partilerimizi ziyaret etmeye devam ediyoruz. Bu günde CHP İl Yönetimi olarak Şanlıurfa DEVA Partisini ziyaret ettik. Bizleri kabul etmelerinden dolayı DEVA Partisi İl Başkanı Sayın Ahmet Tüysüz Beye ve il yöneticilerine göstermiş oldukları ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz. Ziyaretlerimizde karşılıklı olarak demokrasinin önünde engel olan prangaları ve günümüz ortamında siyasi gelişmeleri karşılıklı olarak gündeme getirdik. Şanlıurfa’da siyasi partiler arası sağlanan bu birliğin devamı için CHP Şanlıurfa İl Yönetimi olarak elimizden gelen tüm imkanları harcayacağımızı beyan ederiz” dedi.

DEVA Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Av. Ahmet Tüysüz ise yaptığı açıklamada, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Hayrettin Cidir ve Beraberindeki İl Yönetim Kurulu üyesi heyetine teşekkür etti.

BİHA

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2020, 10:19
YORUM EKLE

banner99