Yeşilay Şanlıurfa Şube Yönetiminde görev dağılımı

Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanlığı görevine Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Aziz Çiftçi’nin getirilmesinin ardından yeni yönetimin görev dağılımı belli oldu.

Yeşilay Şanlıurfa Şube Yönetiminde görev dağılımı
banner1

Muharrem Çelik’ten boşalan koltuğa Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanlığı görevine Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Aziz Çiftçi getirilmişti. Çiftçi’nin göreve gelmesinin ardından Yeşilay Şanlıurfa Şube Yönetim Kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantıda yeni yönetim kurulunun görev dağılımı yapıldı.

Başkan Yardımcılığına İsmail Güneş, Yeşilay Şanlıurfa Şube Sekreteri Av. Yaren Buket Eleştir, muhasip üye Osman Dağtekin ve üye Ahmet Ocak olarak belirlendi.

FARKINDALIK EĞİTİMLERİ SÜRÜYOR

Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanı Çiftçi ile yönetim kurulu üyeleri, Vakıflar 2002 İlkokulu’nda bir etkinlik düzenlendi. Öğrenciler ile bir araya gelen Çiftçi, çocuklara “Sağlıklı Yaşam ve Teknoloji” konusunda bilgiler vererek Yeşilay’ı tanıttı.

Bağımlılıkla Mücadelede halka yönelik stant çalışmasıyla da bir farkındalık etkinliği düzenledi.  Çiftçi ve yönetim kurulu üyesi Eleştir standa gelen ziyaretçileri bağımlılıklar hakkında bilgilendirdi.

“Bağımlılıklarla her alanda mücadele ediyoruz” denilerek, bağımlılıklarından kurtulmak için Yeşilay Danışmanlık Merkezlerini aramaları önerildi.

BİHA


YORUM EKLE