Viranşehirlileri tenisle tanıştırmıştı: Antalya'ya gitti

Sarıbal köyünde öğrenci ve velilere tenis öğretmek için kolları sıvayan ve toprak zemine kort yapan Öğretmen Avcıbaşı, Türkiye Tenis Federasyonunun davetlisi olarak Antalya'ya gitti.

Viranşehirlileri tenisle tanıştırmıştı: Antalya'ya gitti
banner1

Türkiye Tenis Federasyonu ev sahipliğinde Limak Arcadia Resort Otel’de dünya yıldızlarını ağırlayan 2021’in ilk ATP turnuvası Antalya Open’da şampiyon klasmanının 23. basamağındaki Avustralyalı raket Alex De Minaur oldu. Antalya Open’ın finalinde Kazak tenisçi Alexander Bublik ile karşılaşan Alex de Minaur, kariyerinin dördüncü ATP şampiyonluğunu Antalya Open’da yakaladı.

Karşılaşmalar büyük bir heyecana sahne olurken, Şanlıurfa'da görev alan Beden Eğitimi Öğretmeni Yusuf Avcıbaşı da maçları takip etti.

Viranşehir İlçesi’ne bağlı Sarıbal köyünde öğrenci ve velilere tenis öğretmek için kolları sıvayan ve toprak zemine kort yapan Öğretmen Avcıbaşı, Türkiye Tenis Federasyonunun davetlisi olarak Antalya'ya gitti.

Türkiye Tenis Federasyonunun konuyla ilgili açıklamasında şu ifadalere yer verildi:

"Tenise gönül veren Yusuf öğretmen ve AntalyaOpen şampiyonu Alex De Minaur  Viranşehir'in Sarıbal köyüne tenis sevgisini aşılayan Yusuf Avcıbaşı öğretmenimiz Federasyonumuzun misafiri olarak AntalyaOpen'da maçları takip etti."

BİHA

YORUM EKLE

Destekten TR

Destekten TR