Vekil Özcan'ın koronavirüs testi negatif çıktı

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, birlikte programlara katıldığı Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık'ta koronavirüs çıkmasının ardından test yaptırdı. Test sonucuna göre Vekil Özcan'ın koronavirüse yakalanmadığı öğrenildi.

Vekil Özcan'ın koronavirüs testi negatif çıktı
banner1

AK Parti Şanlıurfa MilletvekilHalil Özcan'ın koronavirüs testi negatif çıktı.

3 Haziran'da Hilvan ilçesinde ziyaretlerde bulunan Vekil Özcan, koronavirüs testi pozitif çıkan Aslan Ali Bayık ile programlara katılmıştı. Yaşanan bu gelişmenin ardından Vekil Özcan, dün koronavirüs testi yaptırdı.

Bugün test sonucu alan Özcan, sonucun negatif olduğunu duyurdu. Vekil Özcan, koronavirüse yakalanmadığını şu sözlerle açıkladı:

"Dünkü yaptırdığımız Covid-19 testimizin sonucu şükürler olsun NEGATİF çıktı. Herkes müsterih olsun. Arayan, soran, dua eden tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun. Yüce Allah tüm hastalarımıza Şafi ismi şerefiyle şifa versin.

9 günlük Urfa ziyaretimizde maske takmaya özellikle özen gösterirken, sosyal mesafe konusunda da elimizden geldiğince dikkat etmeye gayret ettik. Özellikle kırsal kesimlerde vatandaşlarımızın maske ve sosyal mesafeye uymadığını gördük ve bu konuda da herkesi önemle uyardık.

Virüs halen aramızda ve bulaşma riski yüksek. Bu vesile ile hemşehrilerimden maske-temizlik ve sosyal mesafeye uymaya davet ediyorum. Bu süre zarfından bizlere temas eden vatandaşlarımızın da gönlü rahat olsun. Özenli olalım, virüse karşı tedbiri elden bırakmayalım. Dua ile."

BİHA

YORUM EKLE