Vali Ayhan Viranşehir’de

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan’ı makamında ağırladı. Çalışmalar hakkında Vali Ayhan’a bilgi veren Başkan Ekinci, Viranşehir’in gelişmesi ve kalkınması için yoğun şekilde çalıştıklarını belirtti.

Vali Ayhan Viranşehir’de
banner2

ŞANLIURFA- Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan’ın gerçekleştirdiği ilçe ziyaretlerinin bugünkü durağı Viranşehir oldu.

Viranşehir’de bir dizi temaslarda bulunan Vali Ayhan, daha sonra Viranşehir Belediyesi’ni de ziyaret etti. Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin, meclis üyeleri ve birim amirleri tarafından kapıda karşılanan Vali Ayhan, daha sonra toplantı salonuna geçti. Şeref defterini imzalayan Ayhan’a, Başkan Ekinci tarafından Viranşehir’de yürütülen çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler verildi.

VALİ AYHAN, MİLLET BAHÇESİNİ GEZDİ

Viranşehir ilçesinde 140 dönüm alan üzerinde yapımı devam eden Millet Bahçesi Projesine hayran kalan Ayhan, Millet Bahçesi’nin Viranşehir’e çok yakışacağını söyledi. Viranşehir’de yapılan diğer çalışmaları da takdirle karşılayan Ayhan, yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Ekinci ve ekibine teşekkür etti.

Brifingin ardından Başkan Ekinci ve Viranşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Nurettin Karakış tarafından Vali Ayhan’a, Bölgesel Amatör Ligi’nde Şanlıurfa’yı temsil eden Viranşehir Belediyespor’un kaşkolü hediye edildi.

Daha sonra başkanlık makamına geçen Vali Ayhan’a, ülkemizde sadece Viranşehir’de yetişen şelengo ikram edildi. Başkan Ekinci, ziyaretin sonunda ise Vali Ayhan’a işlemeli ibrik hediye etti.

BİHA

 


YORUM EKLE