Vali Ayhan Ceylanpınar’da

Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, ilçe gezilerine Ceylanpınar ile devam etti. İlçe merkezinde vatandaşın çay ikramlarına eşlik eden Vali Ayhan, “Ülkemizin ensar olma kabiliyetinin en güzel adresi Ceylanpınar’da olmaktan mutluluk duyuyorum” ifadesini kullandı.

Vali Ayhan Ceylanpınar’da
banner1

CEYLANPINAR- Vali Salih Ayhan, yoğun temaslarına bugün Ceylanpınar ile devam etti.

Rasulayn’da Mehmetçiği ziyaret eden ve ardından şehir merkezinde bir dizi temaslarda bulunan Vali Ayhan, daha sonra geldiği Ceylanpınar’da ilk olarak esnafla buluştu.  Esnafa ‘hayırlı işler’ temennisinde bulunan Vali Ayhan, vatandaşların çay ikramlarına eşlik ederek talepleri dinledi.

İlçe halkının çok sıcak ve samimi bir yapıya sahip olduğunu belirten Vali Ayhan, temaslarına Kaymakamlık ziyareti ile devam etti. Burada çalışmalar hakkında bilgiler alan Vali Ayhan kurumlar arası iletişime dikkat çekerek belediye hizmet binasına geçti.

İlçe merkezi ve kırsalda devam eden çalışmalar hakkında bilgiler alan Vali Ayhan, “Türkiye'mizde tarımın en önemli adreslerinden Ceylanpınar'ın; aynı zamanda modern bir şehir yapısına kavuşmaktaki kararlılığını yakinen takip edeceğim" değerlendirmesinde bulundu.

BİHA

 

 

 

 


YORUM EKLE