Urfalı sanatçıya bir dava da Şivan Perver’den!

Urfalı sanatçı İbrahim Tatlıses magazin gündeminden düşmüyor. Bu kez kebap salonlarının ve şirketlerinin, doğalgaz ve elektrik borçlarını ödemediği öne sürülen Tatlıses'e oğlu Ahmet ve ilk eşi Adalet Sara'nın haciz gönderdiği ortaya çıktı. Tatlıses'e daha önce beraber sahne aldığı Kürt sanatçı Şivan Perwer tarafından da haciz işlemi başlatıldığı iddia edildi.

Urfalı sanatçıya bir dava da Şivan Perver’den!
banner1

ŞANLIURFA- İlk eşi ve oğlu Ahmet Tatlı ile davalık olan İbrahim Tatlıses'in mal varlıklarına şerh koyuldu. Tatlıses'in devlete 120 milyon borcu olduğu ve barış süreci için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Kürt sanatçı Şivan Perwer ile sahneye çıkıp şarkı söyleyen Tatlıses'e Perwer'in de dava açtığı iddia edildi.

Devlete olan vergi ve sigorta borçları yüzünden tüm mal varlıklarına haciz konan şarkıcı İbrahim Tatlıses'in Kürt kökenli sanatçı Şivan Perwer'le da mahkemelik olduğu ortaya çıktı. Perwer 2014’ yılında İbrahim Tatlıses'e karşı açtığı telif davasını kazandı. Telif davasını kazanmasına rağmen Perwer'e hiç bir ödeme yapılmadığı ve bunun üzerine Şivan Perwer’in avukatları aracılığıyla Tatlıses’i icraya verdiği ortaya çıktı.

BİHA

 

 

 


YORUM EKLE

banner99