Urfalı sanatçı ve oğlu arasındaki kriz büyüyor!

Urfalı sanatçı İbrahim Tatlıses ve oğlu Ahmet Tatlı arasında yaşanan tartışma devam ediyor. Tatlıses, bir televizyon programına telefonla bağlanarak, “Ben vurulduğumda Ahmet gidip şirketin kasasını boşalttı. Onlar bana büyü yaptılar" diyerek oğluna sitem etmişti. Ahmet Tatlı’dan cevap gecikmedi. Tatlı “Kendisinin akıl sağlığı ile ilgili şüphelerim artmıştır” dedi.

Urfalı sanatçı ve oğlu arasındaki kriz büyüyor!
banner1

Urfalı sanatçı İbrahim Tatlıses bir televizyon programına telefonla bağlanarak oğlu Ahmet Tatlı hakkında , "O oğlum dediğim var ya Ahmet... En büyük ihaneti yapan o, 7 tane dükkân verdim. Varımı yoğumu veriyorum, yine kurtulamıyorum. Onun ismini bile duymak istemiyorum" dedi. 2011 yılında 'İbo Şov' programı çıkışında silahlı saldırıya uğradığı gece oğlu Ahmet Tatlı hakkında Tatlıses, "İhanete uğradım. Ben vuruldum, direk şirkete gidip kasayı boşaltı. Niye diğer çocuklarım yapmıyor da o yapıyor?" diyerek sitemde bulunmuştu.

AHMET TATLI SUSKUNLUĞUNU BOZDU

İbrahim Tatlıses'in iddialarının ardından Ahmet Tatlı ise suskunluğunu yaptığı paylaşımla bozdu. Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Tatlıses, "Her ne kadar aile mevzularından bahsetmek istemesem ve bugüne kadar bu konularda açıklama yapmaya mesafeli dursam da İbrahim Tatlıses'in benim, annem ve ailem ile ilgili yaptığı açıklamalar korkunç, akılalmaz ve gerçeği yansıtmayan iftiralara döndüğü için açıklama yapmam zaruri hale gelmiştir" ifadesini kullandı.

Tatlı, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Hiç kimse benim anneme 'yılan' diyemez. Benim annem kendi halinde, eşrafında herkesin saygı duyduğu eski bir devlet memuru ve namuslu bir kadındır. Domuz yağı sürdüler, sevgilime büyü yaptılar, bizi ayırdılar' gibi ardı arkası kesilmez, korkunç, utanç verici iftiraları asla kabul etmiyorum ve milyonların önünde 'Büyü yaptılar, domuz yağı sürdüler' gibi açıklamalarıyla kendisinin akıl sağlığıyla ilgili olan şüphelerim artmıştır. İbrahim Tatlıses yıllar boyunca kiminle ne istiyorsa onu yaşamış, söylemlerinde belirttiği gibi özel hayatındaki insanlara belli mallar vermiş ve evlatları tarafından asla özel hayatına karışılmamış, tek bir ilişkisine dahi yorum yapılmamış bir insandır".

BİHA


YORUM EKLE