Urfa Vekili'nden mecliste iki mesaj

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ecz. Zemzem Gülender Açanal, bugün mecliste hayatını kaybeden AK Partili Vekil İmran Kılıç için başsağlığı dileğinde bulundu ve diş hekimlerinin gününü kutladı.

Urfa Vekili'nden mecliste iki mesaj
banner2

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ecz. Zemzem Gülender Açanal bugün Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) anlamlı bir konuşma yaptı.

Urfa Vekili Açanal geçtiğimiz günlerde tedavi gördüğü Ankara Şehir Hastanesi'nde hayatını kaybeden AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç için taziye mesajını okudu. Vekil Kılıç "Kahramanmaraş Milletvekilimiz Sayın İmran Kılıç hocamıza Allah'tan rahmet; ailesine ve AK Parti camiamıza başsağlığı diliyorum" diyerek mevkidaşına vefasını gösterdi. 


VEKİL AÇANAL'DAN KUTLAMA MESAJI

Vekil Açanal, Ağız Ve Diş Sağlığı Haftası dolayısıyla diş hekimleri ve sağlık çalışanlarını unutmayarak şu sözlerle günlerini kutladı:

"Değerli Milletvekilleri.

Ülkemizin ilk dişçilik meslek yüksekokulu olan Dişçi Mekteb-i Ali'si 22 Kasım 1908 tarihinde kurulmuştur. 1996 yılından bu yana 18-24 Kasım olan hafta Ağız ve Diş Sağlığı Haftası olarak kutlanmaktadır. Ağız ve diş sağlığı korunması alışkanlıklarının yeni nesillere kazandırmak toplumsal bilincin oluşmasını sağlamak diş hekimlerimiz ailelerimiz ve herkesin görevidir. Bu vesile ile ağız ve diş sağlığı çalışanlarımızın Ağız ve Diş Sağlığı Haftası'nı ve diş hekimlerimizin 22 Kasım Diş Hekimleri Gününü en içten duygularımla kutluyor Genel Kurulu da saygıyla selamlıyorum."

BİHA


YORUM EKLE