Urfa eski valisi: Urfalı vatanseverler hainlere göz açtırmadı!

Şanlıurfa eski Valisi Güngör Azim Tuna, 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla o gece Şanlıurfa Valiliği önünde yaptığı anonsu paylaştı ve "Yediden yetmişe Urfalı vatanseverler hainlere göz açtırmadılar" dedi

Urfa eski valisi: Urfalı vatanseverler hainlere göz açtırmadı!
banner1

Bugün 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nün Yıldönümü dolayısıyla Şanlıurfa eski Valisi Güngör Azim Tuna o dönem görev yaptığı Şanlıurfayla ilgili paylaşımlar yaptı.

15 Temmuz 2016 gecesi valilik önünde vatandaşlara yaptığı anonsu paylaşan eski vali Tuna, o gece yanında bulunanları isim isim dile getirdi ve "O gece bizimle olan Başsavcımız/şimdi Adalet Bakan Yardımcısı Sayın Uğurhan Kuş, Emniyet Müdür Yardımcısı Rüştü Yılmaz dostlarıma selam olsun.Mevcut Büyükşehir Belediye Başkanı o zaman il başkanı olan Zeynel Abidin Beyazgül’ün ve çalışma arkadaşlarının da net duruşlarına şahidiz. Şanlı şehrimize selam olsun. Bir teşekkür de o gece işinin başında bize destek olan cesur insanlardan biri sayın Abdülkadir Açar dostumuza olsun. Böyle kahraman ve geniş gönüllü insanlar sayesinde, STKlarıyla yediden yetmişe Urfalı vatanseverler hainlere göz açtırmadılar. Hamdolsun." dedi.

Eski Vali Tuna'nın paylaşımları çok sayıda beğeni topladı.

BİHA

YORUM EKLE

banner99