Urfa’da ŞUSKİ Müdürü çalışmaları yerinde inceledi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, Devteşti mahallesi Açıksu caddesi üzerinde bulunan Kına isale hattında meydana gelen ani su arızasını ekiplerin müdahalesi sonucu çözüldü.

Urfa’da ŞUSKİ Müdürü çalışmaları yerinde inceledi
banner2

Şanlıurfa’da alt yapı hizmetleri anlamında ŞUSKİ Genel Müdürlüğü merkez ve kırsal mahallelerde kesintisiz içme suyu temini, kanalizasyon hat döşeme ve bakım ile onarım gibi faaliyetlerin yanı sıra ani içme suyu arızalarına da müdahale ederek kente hizmet etmeye devam ediyor.

GENEL MÜDÜR GÜLLÜOĞLU, ÇALIŞMALARI TAKİP ETTİ

Devteşti Mahallesi Açıksu Caddesi üzerinde bulunan Kına isale hattında meydana gelen ani su arızasını çözmek için gece başlayan çalışmaları bizzat yerinde personeller ile birlikte çalışmayı başta ŞUSKİ Genel Müdürü Muhammed Said Güllüoğlu, Genel Müdür yardımcısı Mehmet Uslu ve ilgili daire başkanlıkları ve teknik ekip takip etti.

 

İçme suyu hattındaki sorunun çözümü için geceden başlayan çalışmaları ekipler çözüme kavuşturdular. Arıza sonrası vatandaşların mağduriyet yaşamaması için şebekelere kısa sürede sular verilmeye başlandı.

BİHA

YORUM EKLE

Destekten TR

Destekten TR