Urfa'da mevsimsel çalışmalar devam ediyor

Haliliye Belediyesi park ve yeşil alanlarda mevsimsel çalışmalarına hız verdi. Ekipler parkları yaz aylarına hazırlarken parklar ve yeşil alanlarda çiçek şelaleleri, çim ekme, genel peyzaj bakım onarım çalışmaları devam ediyor.

Urfa'da mevsimsel çalışmalar devam ediyor
banner2

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs ile mücadelesini aralıksız olarak sürdüren Haliliye Belediyesi, diğer hizmetlerine de ara vermeden devam ediyor.

Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğünü ekipleri ilçe genelinde park ve yeşil alanlarının bakımlarını sürdürüyor. Parkları yaz aylarına hazırlayan ekipler peyzaj, yeşillendirme bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. 

Bunlarla birlikte bir çok parka görsellik katan çiçek şelalelerinin yapımına da devam ediyor. Diğer taraftan ise mevcut olan çiçek şelalerinde eksiklerini tamamlayan ekipler parkları güzelleştirmeye devam ediyor.

Koronavirüs dolasıyla vatandaşların evlerinde izole olması ve parklara gelinmemesi yönünde uyarıda bulunan Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, salgın sona erene kadar parkların kullanmaması yönünde uyarıda bulunurken, parkların yaz aylarına en iyi şekilde hazırlandığı ifade edildi.

BİHA

YORUM EKLE