Urfa'da birçok mahallede elektrik kesintisi yaşanacak

DEDAŞ, altyapı çalışmaları nedeniyle Şanlıurfa merkez ve ilçelerinde yarın birçok mahallede kesinti olacağını duyurdu.

Urfa'da birçok mahallede elektrik kesintisi yaşanacak
banner2

Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş’nin (DEDAŞ) sayfasında yer alan planlı kesintilere göre, 9 Eylül Cumartesi günü merkez ve ilçelerde birçok mahallede enerji kesintisi yapılacak.

Elektrik kesintisi yapılacak ilçe ve mahalleler şöyle:

SİVEREK

Yücelen, Fırat, Ayvanat, Karakoyun, Eğriçay, Savucak, İleri, Eskihan, Avurtepe, Kavaklıdere, Söylemez, Gürakar, Kamışlı, Güzelpınar ve Bardakçı mahallerinde 09.00 ile 18.00 arasında planlı elektrik kesintileri uygulanacak.

BOZOVA

Yaylak, Narsait, Köseşahin, Küpeli, Gözenek, Norçin, Hacılar, Koçveran, Koçhisar, Türkmenören, Dutluk, Kargılı, Karacaören ve Maşuk mahallerinde saat 08.00 ile 18.00 arasında planlı elektrik kesintileri uygulanacak.

HİLVAN

Üçkuyu, Yeni, Gölebakan, Mantarlı, Aşağıçatak, Aslanlı, Arınık, Doğrular, Sucuhan, Kepirkucak, Bölükbaşı, İncirli, Buğur, Kuskunlu, Özbaş, Taşlı, Çimdeli, Karacurun, Bahçelievler, Çakmak, Kavalık, Söğütlü, Kırbaşı, Hayrat, Ovacık, Aydınlı, Güluşağı, Hoşin, Gelenek, Orgız, Çat, Yeşerdi, Aşağıkülünçe, Gürgür, Oymaağaç, Aşağıekece, Gülaldı, Arıca, Bahçecik, Yakınyurt, Akçaören, Barğaç, Kadıkent, Ağveren, Üçüzler, Kepirhisar, Karaburç, Kovancı, Korgun, Hanmağara, Saluca, Malören, Apaydın, Gölgen mahallelerinde saat 09.00 ile 18.00 arasında planlı elektrik kesintileri uygulanacak.

SURUÇ

Mürşitpınar, Binatlı, Yıldız, Çaykara, Kurutepe, Tokçalı, Günebakan, Tavşanköy ve Karadut mahallelerinde  saat 09.00 ile 17.00 arasında planlı elektrik kesintileri uygulanacak.

HALİLİYE

Batıkent, Yeşildere, Yenice, Şahinler, Eyüpkent, Küçükhan, Bildim, İkizce, Büyükhan, Akçamescit, Beyazyaprak, Asya, Büyükhancağız, Sırrın ve Konuklu mahallelerinde 09.00 ile 15.30 arasında, Kösecik, Payamlı, Dağyan, Sefalı, Direkli, Oyuktaş, Canpolat ve Çiftçibaşında ise 06.00 ile 15.00 arasında planlı elektrik kesintisi uygulanacak.

EYYÜBİYE

Yeşildere, Ovabeyli, Uğurlu, Yukarıçaykuyu, Sultantepe, Açmalı, Gelincik, Küçükhan, Bildim, Abdurrahmandede, Çamurlu, Altın, Külünçe, Beyazyaprak mahallerinde 06.00 ile 17.00 saatleri arasında, Batıkent, Osmanlı, Yenice, Pınarbaşı, Gümüşkuşak, Türkmeydanı, Kendirci mahallerinde 08.00 ile 18.00 arasında kesinti yapılacak.

 BİHA

 


YORUM EKLE

banner99