Üniversiteli Tatangalar'dan ilkokul çocuklarına yardım

Üniversiteli Tatangalar Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde bulunan Söğütlü İlkokul öğrencilerinin ihtiyaçları için sosyal sorumluluk projesi düzenledi.

Üniversiteli Tatangalar'dan ilkokul çocuklarına yardım
banner1

4 Aralık 2006'da kurulan Üniversiteli Tatangalar bugüne kadar birçok projeye imza attı. Tatangalar şimdi ise Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde bulunan Söğütlü İlkokulundaki eksikleri tamamlamak ve çocuklara bot, çorap, projeksiyon cihazı gibi ihtiyaçları karşılamayı hedefliyor.

Sosyal Medya Platformu üzerinden başlattıkları projede "Üniversiteli Tatangalar olarak yeni bir sosyal sorumluluk projesi ile karşınızdayız. Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesindeki Söğütlü İlkokulu'nun eksiklerini karşılamak için sizlerin de desteklerine ihtiyaç duymaktayız. Bot, çorap, projeksiyon cihazı gibi ihtiyaçları olduğunu bizlere ilettiler. Sizlerin de desteği ile oradaki yavrularımıza yardım elini, Tatangaların şefkatini ulaştırmak istiyoruz. Detaylı bilgi ve yardım için sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz" sözleriyle herkesi desteğe davet etti.


BİHA

YORUM EKLE