Türkiye Judo Federasyonu üyeleri Şanlıurfa’da toplandı

Türkiye Judo Federasyonu 2019 yılı Ekim ayı yönetim kurulu toplantısını Şanlıurfa’da gerçekleştirdi.

Türkiye Judo Federasyonu üyeleri Şanlıurfa’da toplandı
banner1

Türkiye Judo Federasyonu Başkanı Sezer Huysuz ve yönetim kurulu üyeleri Şanlıurfa’ya geldi. İlk olarak Barış Pınarı Harekatına destek için Akçakale sınır kapısındaki askerleri ziyaret eden Huysuz ve yönetim kurulu üyeleri, daha sonra kent merkezine geçti.

Huysuz ve yönetim kurulu üyeleri, IJF (Dünya Judo Federasyonu) tarafından Türkiye’de başlatılan “Judoyla spora başla” projesinin pilot illerinden biri olan Şanlıurfa’daki Direkli İlkokuluna geçti.

Judocular ve öğretmenlerle bir araya gelen Başkan Huysuz, “Ülkemizde ilk etapta 20 okulda başlatılan proje için Urfa’dan bir okul seçilmesinin ne kadar yerinde bir karar olduğunu burayı ziyaret ettikten sonra müşahede ettim. Bu güne kadar büyük başarılar elde eden Şanlıurfalı judoculara yenilerinin ekleneceği ve daha büyük başarılar elde edecekleri açıkça görülüyor, bu anlamda Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğüne, okul yönetimine ve Judo İl Temsilcimiz Mücahid Delioğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.

Huysuz ve yönetim kurulu üyeleri Şanlıurfa ziyaretlerinin son gününde ise Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Haliliye, Eyyübiye ve Karaköprü Belediyelerini de ziyaret etti.

BİHA

YORUM EKLE

banner99