Terhis olduktan sonra hayatını kaybeden asker toprağa verildi

Erzincan’da vatani görevini tamamladıktan sonra memleketine dönerken Siverek İlçesinde geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Ömer Faruk Keser (21) defnedildi.

Terhis olduktan sonra hayatını kaybeden asker toprağa verildi
banner2

Siverek’te geçirdiği trafik kazası sonucu hayata gözlerini yuman Ömer Faruk Keser’in cenaze namazı Eyüp Peygamber Camii’nde kılındı. Cenaze namazına Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin,  Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, Şanlıurfa Şehit Aileleri Dernek Başkanı Mehmet Yavuz ve Keser ailesi ile sevenleri katıldı. Cenaze namazı esnasında Keser ailesinin yakınlarının gözyaşı döktüğü görüldü.

İl Müftüsü Mehmet Taştan tarafından kıldırılan cenaze namazının ardından Keser’in Türk Bayrağı’na sarılı tabutu, tekbirler eşliğinde cenaze aracına konuldu. Keser’in cenazesi daha sonra götürüldüğü Yeni Asri Aile Mezarlığında toprağa verildi.

Bu arada dün Siverek’te meydana gelen trafik kazasında Ömer Faruk Keser hayatını kaybederken, akrabaları Mehmet Keser, Ömer Faruk Keser (17) ve Cansu Kaysioğlu (21) da yaralanmıştı.

BİHA

 

YORUM EKLE