Tatlıses'ten iyi haber

Şanlıurfalı ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in oğlu Ahmet Tatlı sağlığıyla ilgili son durumu paylaştı.

Tatlıses'ten iyi haber
banner1

İbrahim Tatlıses’in ilk eşi Adalet Tatlı’dan olan büyük oğlu Ahmet Tatlı, geçen hafta beyin ameliyatı olmuştu. Riskli operasyonu geride bırakan Tatlı sosyal medya hesabından sevenlerine seslendi, son durumu hakkında bilgi verdi.

Tatlı, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda, “Aylardır süren ve bitmek bilmeyen baş ağrım ile birlikte seyir eden görme problemimin ardından yapılan tetkikler sonucu beyin tümörü sebebiyle ve doktorlarımızın kararıyla geçen hafta riskli bir ameliyat geçirdim.

Önce ALLAH’ın, sonra kıymetli doktorlarımızın sayesinde 6 saat süren operasyon başarıyla sonuçlandı, var olan tümör alındı ve doktorlarım tarafından kötü bir sonuç düşünülmese de, biyopsiye gönderildi. Şimdi sonucu bekliyor, hem ameliyat sonrası, hem de akabinde yaşadığım soğuk algınlığı yüzünden iyileşmeye çabalıyorum.

Bu süreçte tüm bilgi birikimi ve titizliğiyle ameliyatımı gerçekleştiren, alanında efsane olmuş kıymetli beyin cerrahı PROF. DR İLHAN ELMACI, DOÇ. DR RAMAZAN SARI, UZM. DR BURAK ERİCEK, KBB BÖLÜMÜNDEN PROF. DR ELİF AKSOY, ANESTEZİ BÖLÜMÜNDEN PROF. DR DİDEM DAL hocalarıma ve değerli LİV HOSPİTAL hemşirelerine, çalışanlarına ve yönetimine çok teşekkür ederim. ALLAH hepinizden razı olsun, hep VAR OLUN.

Bunun yanısıra baş tacım aileme, aile eşrafımıza, kardeşten öte olan dostlarıma, haberi duyunca geçmiş olsun dileklerini ileten basın, medya, sanat, spor, iş dünyasındaki dostlarıma, dualarıyla ve verdikleri sadakalarıyla yanımızda olan herkese çok teşekkür ederim. Hem bedenen, hem ruhen yaşadıklarımız ve bir de yaşayacaklarımız var, her şey insan için… ALLAH izin verir, yapabilirsek tevekkül edip ALLAH’a teslim olmak gerek… Hastalık O’ndan, şifa O’ndan ve sonunda hesap da O’nda… İNŞALLAH gelen bu misafir hastalığı, uğurlayabilmişizdir. Tekrar şifa dileyen herkesten ALLAH razı olsun, HAYIRLI CUMALAR DİLERİM. Saygılarımla.” İfadelerini kullandı.

BİHA


YORUM EKLE