ŞUTSO, Ordu TSO ile kardeş oda oldu

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, Şanlıurfa ziyaretleri kapsamında Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. İki meslek kuruluşu arasında “Kardeş Oda” protokolü imzalandı.

ŞUTSO, Ordu TSO ile kardeş oda oldu
banner2

ŞANLIURFA- Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Levent Yıldırım, Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Nasuhbeyoğlu’nun da aralarında bulunduğu yaklaşık 60 kişilik heyet, Güneydoğu’daki iş seyahatleri kapsamında geldikleri Şanlıurfa'da Ticaret ve Sanayi Odası’nı (ŞUTSO) ziyaret etti.

ŞUTSO Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleşen ziyaret programında, ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Halil Peltek, Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Levent Yıldırım ile Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin birer selamlama konuşması gerçekleştirdi.

ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Peltek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Levent Yıldırım da ŞUTSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerine nezaketlerinden ötürü teşekkür etti. Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin de Şanlıurfa'da ve ŞUTSO'da olmaktan mutlu olduğunu ifade ederek, gösterilen misafirperverlikten dolayı teşekkürlerini iletti.

Programda, Karacadağ Kalkınma Ajansı Şanlıurfa Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Yunus Çolak da Şanlıurfa’nın yatırım potansiyeli, yatırım yapılabilecek sektörleri, hibe, destek ve teşvik uygulamalarıyla ilgili detaylı bir sunum gerçekleştirdi.

Programda, ŞUTSO ile Ordu Ticaret ve Sanayi Odası arasında iletişimi güçlendirmek, karşılıklı hizmet standartlarının artmasını sağlamak, ortak toplantılar ve faaliyetler düzenlemek, iş birliği geliştirmek amacıyla  “Kardeş Oda” protokolü imzalandı.

ŞUTSO Başkanı Peltek, imzalanan “Kardeş Oda” protokolünün iki oda için de hayırlı olması temennisinde bulundu. Başkan Peltek, “Ülkemizin ve bölgelerimizin kalkınması adına gerçekleştirilecek her türlü çalışmada, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası olarak iş birliğine hazırız” dedi.

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin ise “Biz de ŞUTSO ile ‘Kardeş Oda’ olarak ortak çalışmalarda yer almaya destek vermeye hazırız” ifadesini kullandı.

Ziyaret programı, karşılıklı hediyeleşmenin ve toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.BİHA


YORUM EKLE