ŞUTSO'dan ihtiyaç sahibi öğrencilere tablet desteği

ŞUTSO'nun teslim organizasyonu kapsamında, TOBB tarafından gönderilen tabletler, uzaktan eğitim imkanı olmayan 55 öğrenciye dağıtılması için İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teslim edildi.

ŞUTSO'dan ihtiyaç sahibi öğrencilere tablet desteği
banner2

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO)’na gönderilen klavyeli tabletlerden 55'i, ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Selçuk Karakuş, Yönetim Kurulu Üyeleri Metin Baydar ve M.Sait Aydın tarafından, uzaktan eğitim imkanı olmayan öğrencilere verilmek üzere İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer’e teslim edildi.

ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Peltek, konuyla ilgili yaptığı açıklamada ”Sosyal sorumluluk bilincimiz ve TOBB’un da destekleriyle, ilimizdeki ihtiyaç sahibi öğrencilerimize her yıl eğitim yardımı gerçekleştiriyoruz. Bu yıl, yaşanan pandemi nedeniyle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği maddi imkanı bulunmayan öğrencilerimize dağıtılmak üzere klavyeli tablet gönderdi. Biz de, ŞUTSO olarak gönderilen 55 adet tableti, İl Milli Eğitim Müdürümüze teslim ettik. Başta TOBB Başkanımız Sn. M.Rifat Hisarcıklıoğlu olmak üzere, emeği geçen herkese ve ilimizin eğitim niteliğinin yükselmesi için büyük gayret gösteren İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. İsmail Yapıcıer’eteşekkür ediyoruz" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer ise “ŞUTSO ve TOBB’un eğitime verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Uzaktan eğitim imkanı olmayan, ihtiyaç sahibi 55 öğrencimizi belirleyip bu tabletleri en kısa zamanda öğrencilerimize ulaştıracağız” ifadelerini kullandı.

BİHA 

YORUM EKLE