ŞUSKİ, altyapı çalışmalarına devam ediyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, Küçük Sanayi Sitesinde yer alan briket üretim tesislerinin bulunduğu alanda içme suyu temini için çalışmalara başladı.

ŞUSKİ, altyapı çalışmalarına devam ediyor
banner2

ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, kentin alt yapı eksikliklerini gidermeye devam ediyor. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün talimatları ile ŞUSKİ Genel Müdürlüğünce yürütülen alt yapı çalışmalar sürüyor. Bu kapsamında çeşitli esnaf kooperatiflerinin bulunduğu Küçük Sanayi Sitesindeki briket üretim tesislerinin yer aldığı bölgede, altyapı ihtiyacını karşılamak amacıyla yaklaşık bin 300 metre içme suyu hattı döşemek için ekipler çalışma yürütüyor. Şanlıurfa’da yatırım yapan tüm esnaf gruplarına eşit hizmet anlayışı ile çalışan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, kanunlar çerçevesinde yatırımcılar için gelen talepleri karşılıyor.

ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, Şanlıurfa’nın tümünde revize edilen altyapı noktalarının yanı sıra yeni yerleşim alanlarının da altyapı (içme suyu ve kanalizasyon) ihtiyaçlarını, bakım-onarım çalışmalarına devam ediyor.

BİHA

YORUM EKLE