Siverek’te yerleşimin tamamlandığı sokaklar kilitli parke taşı ile döşeniyor

Siverek Belediyesi, ilçenin en büyük mahalleleri arasında yer alan Ayvanat Mahallesinde yerleşimin tamamlandığı cadde ve sokaklarda kilitli parke taşı döşüyor.

Siverek’te yerleşimin tamamlandığı sokaklar kilitli parke taşı ile döşeniyor
banner1

Siverek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, alt yapının tamamlandığı yeni yerleşim alanlarının yanı sıra alt yapının tamamlandığı bölgelerde çalışmalarını sürdürüyor.

Ekipler, ilçenin en büyük mahalleleri arasında yer alan Ayvanat Mahallesinde yerleşimin tamamlandığı cadde ve sokaklarda kilitli parke taşı döşüyor.

Çalışmaların kent genelinde sürdüğünü belirten Fen İşleri Müdürü Abdulkadir Canalır, ekiplerin saha denetimlerine ise devam ettiğini söyledi.

Kent merkezinde alt yapı çalışmalarının sürdüğünü aktaran Canalır, "Ekiplerimiz sahada alan taramalarına devam ediyor. Alt yapının tamamlandığı alanlarda zaman kaybetmeden ekiplerimizi sevk ediyor ve üst yapıyı yenilemeye başlıyoruz.

Önümüzdeki günlerde yine üst yapının daha fazla ekiple yenilenmesine yönelik ciddi bir çalışmamız var. Kısa sürede bunu neticelendirip daha fazla ekip ile şehrimizi daha yaşanabilir bir kent haline dönüştürmeyi hedefliyoruz. Bugün ise ekiplerimiz Ayvanat Mahallesi'nde kilitli parke döşemesi yapıyor. Onun yanı sıra alt yapısı tamamlanan tüm sokaklarımızda gerek beton yol uygulaması gerek kilitli parke taşı çalışmalarına devam ediyoruz” diye konuştu.

Yürütülen çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri, belediye ekiplerine
teşekkür etti.

BİHA


YORUM EKLE

banner99