Şiddete uğrayan çocuğa Beyazgül'den ziyaret

Şanlıurfa'da su içmesine sinirlendiği iddia edilen bir esnaf tarafından şiddete uğrayan 9 yaşındaki çocuğu Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ziyaret etti.

Şiddete uğrayan çocuğa Beyazgül'den ziyaret
banner2

Şanlıurfa'nın Eyyübiye İlçesinde dükkanına gelerek, sürekli su içmesine sinirlendiği çocuğa şiddet uygulayan iş yeri sahibi Mahmut Arıcı gözaltına alındı.

Şüpheli şahıs Arıcı savcılık sorgusunun ardından Sulh Ceza Hakimliğine sevk edildi. Pişman olduğunu, bir anlık öfkesine yenildiğini belirten Mahmut Arıcı, hakimlik tarafından 'çocuğa karşı darp' suçundan tutuklanarak, cezaevine gönderildi.

ŞİDDETE UĞRAYAN ÇOCUĞU BEAZGÜL ZİYARET ETTİ

Yaşanan olay sosyal medyadan da tepkilere neden olurken, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül de şiddete uğrayn küçük çocuğu ziyaret etti. O anları sosyal meda hesabından paylaşan Beyazgül, "Geçtiğimiz günlerde şehrimizde yaşanan, medyaya da yansıyan insanlık dışı görüntüler hepimizi çok üzdü. Çocuğumuzu bir tanısanız, hayat dolu ve çok eğlenceli biri. Hepinizin selamını ilettim. Ömrün çok güzel olsun yavrum. Biz hep senin yanında olacağız" notunu düştü. 

BİHA

YORUM EKLE