Şiddet uygulayan amcaya suç duyurusu      

Şanlıurfa’da 2 yaşındaki kız yeğenine şiddet uyguladığı görüntülerle gündeme oturan Aziz Ç. Hakkında suç duyurusunda bulunuldu.

Şiddet uygulayan amcaya suç duyurusu      
banner1

Harran İlçesinde çekildiği iddia edilen ve sosyal medyaya yüklenen görüntülerde; Aziz Ç. isimli şahıs,  2 yaşındaki kız yeğenine tokat attığı, ayağını yıkattığı ve sigara içirdiği anlar büyük tepki çekmişti. Tepki üzerine açıklamada bulunan Aziz Ç., görüntüleri sosyal medyadan kaldırdığını belirterek, “Bilerek, isteyerek vurduğumu görmeyin. Videoyu 2 yıl önce çekmiştim. Çünkü severek vuruyordum, hızlı da değildi, acıtarak da değildi. Videoda öyle görünüyor. Sıkıntı yok” diyerek savunma yapmıştı. Görüntülerin gündeme gelmesinin ardından harekete geçen Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü görevlileri, Harran'da yaşayan aileyi ziyaret etti. Görevlilerin, görüntülerde tokat yediği için ağlayan kız çocuğu ve annesine psikolojik destek vereceği öğrenildi.

 

BABA VE AMCA HAKKINDA SUÇ DUYURUSU

İstanbul’da çalışan amca Aziz Ç.'nin tepkiye yol açan görüntülerinin ise, şiddet mağduru çocuğun babasının cep telefonu kamerasıyla kaydettiği ortaya çıktı. Yetkililerin, Cumhuriyet Savcılığına amca ve baba hakkında 'Küçük kız çocuğuna eziyet etmek' suçlamasıyla suç duyurusunda bulunduğu öğrenildi.

BİHA

 

YORUM EKLE

banner99