Şehzadeler Şehrinden Peygamberler Şehrine – 2

Manisa’nın Köprübaşı Kaymakamı Ramazan Taşkın, daha önce ilçedeki muhtarlara gezdirdiği memleketi Şanlıurfa’yı bu kez Köprübaşı esnafına gezdirecek. “Şehzadeler şehrinden Peygamberler şehrine” sloganıyla yola çıkan heyet, hafta sonunda Kaymakam Taşkın rehberliğinde Şanlıurfa’yı gezecek.

Şehzadeler Şehrinden Peygamberler Şehrine – 2
banner1

Şanlıurfalı olan Köprübaşı Kaymakamı Ramazan Taşkın, geçen ekim ayında, görev yaptığı Köprübaşı’nda Belediye Başkanı Regaip Topuz, belediye meclis üyeleri ve muhtarlara Şanlıurfa’yı gezdirmişti.

Kaymakam Taşkın, bu kez ilçedeki esnafın talebi üzerine yaklaşık 50 kişiyle Şanlıurfa’ya geliyor. Hafta sonu Köprübaşı esnafıyla Şanlıurfa’da olacaklarını belirten Taşkın, “Bizim bu Urfa sevdamız olduğu sürece yollarda olmayı sürdüreceğiz” dedi.

Taşkın, yeni ziyaretleriyle ilgili şunları söyledi:

“Kadın kooperatifi üyelerimizin de aralarında bulunduğu yaklaşık 50 esnafımızla Urfa’ya gidiyoruz. Daha önce muhtarlarımızı getirmiştik. Muhtarlarımız Urfa’yı çok beğenince, Urfa’nın kültürünü, misafirperverliğini, yemeklerini, tarihi güzelliklerini beğenince ve sosyal medyada paylaşınca buradaki esnaflarımız da Urfa’yı gidip görmek istediler. Onlara da söz verdik. Şanlıurfa’da iki günlük bir programımız olacak. Cumartesi akşamı sıra gecesine katılacağız. Pazar günü Göbeklitepe gezisi olacak. Balıklıgöl’ü gezeceğiz. Halfeti turumuz olacak”.

BİHA 

 


YORUM EKLE