Şanlıurfaspor Yönetiminden istifa açıklaması: Vali Erin'i bekliyoruz

Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı İbrahim Halil Haktankaçmaz, yaptığı basın açıklaması ile istifa dilekçelerini hazırladıklarını ve Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin'e vereceklerini duyurdu.

Şanlıurfaspor Yönetiminden istifa açıklaması: Vali Erin'i bekliyoruz
banner1

Şanlıurfasor Yönetimi, basın açıklaması düzenledi. 

Şanlıurfaspor Tesislerinde düzenlenen toplantıda konuşan Kulüp Başkanı İbrahim Halil Haktankaçmaz, Şanlıurfaspor'u kurtarmak için ellerinden geldiklerini yaptıklarını ve istifa edeceklerini duyurdu. 

Haktankaçmaz'ın konuşmasından satır başları şöyle: 

"Urfa İsot Festivaline 9 milyon TL para harcandı. Şanlıurfaspor'un, İsot Festivali kadar hiç mi değeri yok?

Biz yönümüzü halka çevirdik, gelin beraber Urfaspor'u kurtaralım. Can Suyu Kampanyası ile toplanan paraya bakınca, halkında taraftarlığını gözden geçirmeli. Toplanan para ortada.

Belediye Başkanı samimi bir adım atmıyor, bizi sürekli Vali beye yönlendiriyor. Biz görevimizi yaptık, gücümüz bu kadar.

Şimdi geldiğimiz son noktada yapacak bir şeyimizin kalmadığını gösteriyor. Biz bu süreci 15-20 günde yaptık. Ben yaptım demiyorum, biz yaptım diyorum. El birliğiyle yaptık. Yine Urfalı dostlarımızın sayesinde oldu.

Geldiğimiz bu noktada kimsenin para vermeye niyetli olmadığını gördük, biz de bu parayı yerine koyamayız.

Koronavirüs nedeniyle istifa edemiyoruz, kongre kararı alamıyoruz. Sayın Valimiz de şu anda izinde olduğu için burada değil. Biz istifa dilekçelerimizi hazırladık. Sayın Valimiz geldiğinde, götürüp arz edeceğiz."

BİHA

YORUM EKLE