Şanlıurfalı kadınlara 'Dijital Pazarlama' eğitimi verildi

Şanlıurfa’da "Akıllı İşler, Dijitali Anlamak" temalı Anadolu İPZ kapsamında, “E-ticaret ve Dijital Pazarlama Workshop’ları” yapıldı.

Şanlıurfalı kadınlara 'Dijital Pazarlama' eğitimi verildi
banner2

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Şanlıurfa Kadın Girişimciler Kurulu’nun (TOBB URFA KGK) organizasyonu ile düzenlenecek olan Şanlıurfa’da "Akıllı İşler, Dijitali Anlamak" temalı Anadolu İnteraktif Pazarlama Zirvesi (Anadolu İPZ) kapsamında, “E-ticaret ve Dijital Pazarlama Workshop’ları” yapıldı.
 


 

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası’nda (ŞUTSO) gerçekleştirilen E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Workshop’larına, Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni ve Marketing Management istitute Türkiye Başkanı Günseli Özen Ocakoğlu, TOBB Şanlıurfa Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Cevahir Asuman Yazmacı ile 40’ı aşkın kadın girişimci katıldı. Workshop’larda Ideasoft Kıdemli E-ticaret Uzmanı İbrahim Vicil iyi bir e-ticaret sitesinin nasıl oluşturulması gerektiğini uygulamalı olarak anlatırken, Digital Drop’un Kurucusu Emre Türegün ise, dijital pazarlamanın sunduğu fırsatları katılımcılarla paylaştı.
 

Workshoplar 21 Ocakta, IPZ Anadolu Akıllı İşler Dijitali Anlamak temalı konferansla devam edecek.

BİHA

YORUM EKLE