Şanlıurfa Turizmi Geliştirme A.Ş.’de üyeler belirlendi!

Şanlıurfa Turizmi Geliştirme A.Ş.’de 2020 Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı yoğun katılım ile gerçekleşti. Genel Kurulda bazı üyeler listeden çıkarılırken Yönetime Birecik İlçe Belediyesi girdi.

Şanlıurfa Turizmi Geliştirme A.Ş.’de üyeler belirlendi!
banner1

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Toplantı Salonunda gerçekleşen Şanlıurfa Turizmi Geliştirme A.Ş.’de 2020 Olağanüstü Genel Kurul Toplantısına Şanlıurfa Vali Yardımcısı İsmail Çetinkaya, GAP İdaresi Başkan Vekili Mehmet Açıkgöz, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Halil Peltek, Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak, Birecik Belediye Başkan Yardımcısı Reşat Uzun, Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya, ŞESOB Başkanı Mehmet Şefik Bakay, Turizmciler, Şanlıurfa Turizmi Geliştirme A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Genel Kurul toplantısında oy çokluğu ile Divan Başkanlığına Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Halil Peltek seçilirken üyeler ise Turizmci Rahime Yaşar, Rehberler Odası Başkanı Müslüm Çoban seçildi.

Genel Kurulda açılış konuşması yapan Şanlıurfa Turizmi Geliştirme A.Ş. Müdürü Mehmet Uncu, Görev süresince yaptığı çalışmaları katılımcılara aktardı.

Toplantıda son olarak konuşan Şanlıurfa Vali Yardımcısı İsmail Çoban, Şanlıurfa Turizm’in Dünya’da büyük rol üstlendiğini ve bunu her geçen gün geliştirerek ileriki günlerde yapılacak İslam Dünyası yarışmasında Şanlıurfa’nın yer alması için herkesin çaba sarf etmesini istedi.

Şanlıurfa Turizmi Geliştirme A.Ş.’de 2020 Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı da Yönetim kurulundan Eyyübiye Belediyesi, Halfeti Belediyesi, Şanlıurfa ESOB VE Şanlıurfa Turizmi Geliştirme Derneği Yönetimden çıkarıldı.

BİHA

YORUM EKLE