Şanlıurfa'da zincirleme trafik kazası!

Şanlıurfa'nın Haliliye İlçesi'nde iddiaya göre bir çöp kamyonu şoförünün hatalı sollamasından kaynaklanan kazada 4 araç birbirine girdi. Şans eseri yaralanan olmazken araç sahipleri duruma isyan etti. 

Şanlıurfa'da zincirleme trafik kazası!
banner2

Kaza, bugün sabah saatlerinde Necmettin Cevheri Bulvarı üzerindeki alt geçitte meydana geldi.

İddiaya göre henüz hangi belediyeye ait olduğu tespit edilemeyen bir çöp kamyonunun sürücü hatalı sollama yapınca 14 BT 951, 63 ACK 916, 44 KD 166 ve plakası öğrenilemeyen bir araç çarpıştı. 4 aracın karıştığı kazada şans eseri yaralanan olmadı ancak araçların hepsinde maddi hasar yaşandı. İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi.

Kazayla ilgili soruşturma başlatılırken kaza nedeniyle aksayan trafik de araçların yoldan çekilmesiyle normal seyrine döndü. Geriye hurdaya dönmüş araçlar ve öfkeli sürücüler kaldı.


"DAVA AÇACAĞIM"

Sürücülerden biri Şanlıurfa trafiğinde çöp kamyonları ve otobüs şoförlerinin hızlı araç kullanmaları ve hatalı sollamaları nedeniyle sık sık benzer kazaların yaşandığını dile getirerek konunun takipçisi olacağını, aracın hangi belediyeye ait olduğunu tespit ettikten sonra dava açacağını belirtti. 

BİHA

YORUM EKLE