Şanlıurfa’da cinayet zanlıları yakalandı

Haliliye’de geçtiğimiz günlerde bir kişinin ölümü ile sonuçlanan olayın ardından yapılan çalışmalarda iki kişi tutuklandı.

Şanlıurfa’da cinayet zanlıları yakalandı
banner2

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesi Yavuz Selim Mahallesi meydana gelen olayda, Müslüm Akkuş isimli şahıs yaralanmış, sevk edildiği hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetmişti.

Yaşanan olayın ardından Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği görevlilerince çalışmalar yapıldı. Yapılan çalışmalarda olayın gerçekleştiği adresin, bekar evi olarak kullanıldığı, olay esnasında ikamette Akkuş dışında M. Z. (24), S.E.A. (24), M.K(22), S.K(24), V. M(25) ve M.K(27) isimli altı erkek şahsın bulunduğu tespit edildi.

Çalışmaların ardından şahıslar yakalanırken, olayda kullanılan iki adet av tüfeği ve bu silahlara ait fişekler ele geçirildi.

İşlemleri bitiminde adli mercilere sevk edilen şüphelilerden S.E.A. (24), M.K. (22), V.M. (25) ve M.K. (27) isimli şahıslar adli kontrol kararı ile serbest bırakılırken, M.Z. (24) ve S.K. (24) isimli şahıslar ise kasten öldürme suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

BİHA

YORUM EKLE