Sağlık Müdürü'nden ağaç seferberliğine büyük destek!

Orman yönünden en fakir kent konumundaki Şanlıurfa için başlatılan ağaç dikme seferberliğine en büyük destek geldi. İl Sağlık Müdürü Dr. Emre Erkuş binlerce ağaç bağışında bulunacağını duyurdu.

Sağlık Müdürü'nden ağaç seferberliğine büyük destek!
banner2

Payına düşen orman miktarında yüzde 1'lik oranla ilk sırada yer alan Şanlıurfa'nın kaderini değiştirmek başlatılan ağaç dikme seferberliğine en büyük desteği veren İl Sağlık Müdürü Dr. Emre Erkuş oldu.

Dün sosyal medya üzerinden yapılan çağrı ile fidan bağışı yapılarak sağlık çalışanları adına ormanlık alan oluşturulması gündeme getirildi. Çağrı peş peşe yapılan fidan bağışı ile Challange'a (meydan okuma) dönüşerek geniş kitlelere yayılmaya başlandı. İl Sağlık Müdürü Dr. Erkuş da kendisine yapılan challange duyarsız kalmadı ve şuana kadar en büyük bağışı yaparak "Sağlık Müdürlüğümüz olarak başta Covid nedeniyle vefat edenlerin anısına yapılacak orman olmak üzere her türlü ağaçlandırma seferberliğine her çalışanımız adına 1 adet (en az 15.000 fidan) ile katkı sunmaya hem bedenen hem madden hazırız" dedi.

Dr. Erkuş'un bu hamlesinin diğer yöneticilere de örnek olması ve seferberliğe destek verilmesi istendi.

BİHA

YORUM EKLE