Rektör Çelik'ten öğrencilere mesaj!

Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik, haftaya başlayacak final sınavları öncesi öğrencilerine yönelik bir mesaj yayınladı.

Rektör Çelik'ten öğrencilere mesaj!
banner2

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs sürecinde uzaktan eğitim devam ediyor. Bu süreçte okullarından ve arkadaşlarından uzak kalan öğrencilerine yönelik Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik, bir mesaj yayınladı.

Önümüzdeki günlerde final sınavlarının başlayacağını ve öğrencilerine başarılar dileyen Rektör Çelik mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Sevgili öğrencilerim öncelikle belirtmek isterim ki sizleri çok özledim. Şu anda kampüste arkadaşlarınızla, hocalarınızla birlikte olmayı ne kadar çok istediğinizi biliyorum. Dersler elbette bir arada olduğumuzda çok daha güzel geçiyor. Kampüsümüz her zaman olduğu gibi sizlerle birlikte daha anlamlı. Sizsiz kendimizi çok eksik hissediyoruz. Bu pandemi günleri elbette geçecek ve çok daha güzle günlerde daha güçlü birşakilde yine birlikte olacağız. Bunun için birlikte çok çalışmamız gerekiyor. Biliyorsunuz haftaya finalleriniz başlayacak. Bu sınavlarda ben hepinizin başarılı olmasını temenni ediyorum. Biz sizlerin her zaman yanınızdayız, daimada olacağız.en kısa zamanda görüşmek dileğiyle hoşçakalın.”

BİHA 

YORUM EKLE