Ramazan öncesi ihtiyaç sahiplerine yardım yapıldı

Eyyübiye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri, Ramazan ayı öncesi gıda paketi, çölyak paketi ve temizlik ile hijyen paketleriyle vatandaşların yanında oluyor.

Ramazan öncesi ihtiyaç sahiplerine yardım yapıldı
banner1

Eyyübiye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un talimatlarıyla ilçe genelinde yardıma muhtaç vatandaşların sesine kulak veriyor. Ekipler Ramazan ayı öncesi gıda paketi, çölyak paketi ve temizlik ile hijyen paketleriyle vatandaşların yanında oluyor. Ekipler, ramazan ayı öncesi maddi durumu iyi olmayan vatandaşların ihtiyaçlarını 161 mahallede merkez ve kırsal ayırımı yapmadan gidermeye devam ediyor. 27 personel ve 6 araçla birlikte ilçede gidilmedik nokta bırakmayan ekipler, vatandaşların duasını alıyor. Kuş’un talimatlarıyla bugüne kadar 22 bin hane ziyareti yapıp eksiklikleri yerinde tespit eden ekipler, Ramazan ayı öncesi de adeta seferberlik başlatıp, yardıma muhtaç vatandaşlara el uzatıyor.

Kendilerine yapılan yardımlardan dolayı memnuniyetlerini dile getiren vatandaşlar Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’a ve ekiplerine teşekkür etti.

BİHA

YORUM EKLE