Polat'tan bayram mesajı

AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Polat'tan bayram mesajı
banner1

MKYK Üyesi Polat yayınladığı mesajında, bir mübarek Ramazan Ayını daha geride bırakarak, bayramı idrak etmekte, bu güzel günlerin feyz, rahmet ve bereketinde buluştuğumuzu belirterek, şu ifadelere yer verdi:

“Bayramlar, bizleri birbirimize yakınlaştıran, aynı duygularda buluşturan, umut, birlik ve dirliği sağlayan özel günlerdir. Dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dayanışmayı, yardımlaşmayı artıran, hoşgörü, kardeşlik duygularını güçlendiren bayramları, anlam ve önemine uygun olarak kutlamalıyız. Salgınla mücadele tedbirleri kapsamında her ne kadar yakınlarımızla ve sevdiklerimizle, eskisi kadar bir araya gelemiyor olsak da, Ramazan Bayramı’nda kalplerimiz ve gönüllerimiz bir olacaktır. Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz sürece üstesinden gelemeyeceğimiz bir zorluk yoktur. Bu zor günleri de el ele vererek birlikte geride bırakacağız. Bu yıl Ramazan Bayramı’nın manevi ruhuna uygun bir şekilde, tedbirler elden bırakılmaksızın kutlanması en büyük temennimizdir.

Yüce Allah'tan, bu mübarek Ramazan Bayramı’nın ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için daha güzel yarınlara vesile olmasını dilerken, başta mazlum Filistinli kardeşlerimiz olmak üzere tüm insanlığa; barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. Şanlıurfalı hemşehrilerim ve tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı'nı en içten dileklerimle tebrik ediyorum."

BİHA

YORUM EKLE

banner99