Palalı: Biz müdürlük olarak istihdamın peşindeyiz

Şanlıurfa’da Vakıflar Haftası çeşitli etkinlikler kutlanıyor. Vakıflar Bölge Müdürü Mehmet Ali Palalı, etkinlikte yaptığı açıklamada, “10 yıldır bir çalışmamızın sonucu ‘Şanlıurfa Vakıf Medeniyeti’ tanıtımını yapıyoruz. Bu kitap Şanlıurfa’ya bir ödül olarak basılmış” dedi.

Palalı: Biz müdürlük olarak istihdamın peşindeyiz
banner1

ŞANLIURFA –Şanlıurfa’da 9-15 Mayıs Vakıflar Haftası çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.

Etkinlik kapsamında, “Vakıf Medeniyetinde Sosyal Politikalar, Sosyal Yardımlar ve Paylaşma Geleneği” konulu Vakıf Haftası ve “Şanlıurfa Vakıf Medeniyeti” isimli kitabın tanıtımı yapıldı.

 

PALALI: YENİ LOGOSUYLA BASILAN İLK KİTAP

Vakıflar Bölge Müdürü Mehmet Ali Palalı etkinlikte yaptığı açıklamada, “2022 yılını, Vakıflar Genel Müdürlüğü, ‘vakıf medeniyetinde sosyal politikalar, sosyal yardımlar ve paylaşma geleneği’ temalı olarak kutlamakta.  Hafta içerisinde türlü etkinlik düzenledik. ŞURKAV merkezinde 3 adet etkinliği bir araya getirerek Vakıflar Haftası’nı kutlamaktayız. İlk olarak Vakıf Haftasıyla ilgili toplantılar yapmaktayız. Envanterimizde bulunan eşyaları sergiliyoruz.

10 yıldır bir çalışmamızın sonucu ‘Şanlıurfa Vakıf Medeniyeti’ tanıtımını yapıyoruz. Bu kitap Şanlıurfa’ya bir ödül olarak basılmış. Şanlıurfa ili özelinde kenti kuruluşuyla ilgili, cami, han, medrese, kervansaray gibi bilgilerin yer aldığı toplam 600 sayfalık bir kitap basıldı.  2022 yılında Vakıflar Genel Müdürlüğü’nün yeni logosuyla basılan ilk kitap olma özelliğini de taşımaktadır.

Şanlıurfa’da istihdam sağlayacak her türlü yatırımcıyı bölgemize bekliyorum. Biz Vakıflar Bölge Müdürlüğü olarak istihdamın peşindeyiz. Şehrimizin en büyük sorunu olan işsizlik sorununu inşallah çalışmalarıyla azaltacaktır” dedi.

ŞURKAV Vakıflar Merkezinde düzenlenen etkinliğe, Vakıflar Bölge Müdürü Mehmet Ali Palalı, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ahmet Kaytan, AK Parti Grup Başkan Vekili Faruk Bayuk, vakıf çalışanları ve çok sayıda davetli katıldı.

BİHA

 


YORUM EKLE