Özhaseki, temaslarına Ceylanpınar'da devam ediyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, kentteki temaslarına Ceylanpınar'da devam etti.

Özhaseki, temaslarına Ceylanpınar'da devam ediyor
banner1

Şanlıurfa'ya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Viranşehir'deki temaslarının ardından Ceylanpınar'a geçti.
 


 

Özhaseki, burada, Belediye Başkanı Feyyaz Soylu ve AK Parti İlçe Teşkilatı ile bir araya geldi. Özhaseki'ye, Şanlıurfa AK Parti Milletvekilleri Zemzem Gülendar Açanal ve Halil Özşavlı, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve çok sayıda partili eşlik etti. 
 


 

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu'dan ilçede devam eden ve yapılması planlanan çalışmalarla ilgili bilgiler alan Özhaseki, konuyla ilgili açıklamasında, "Ceylanpınar Belediyemizin devam eden çalışmalarını ve yapılacak olan projeleri tek tek inceledik. Allah’ın izniyle geçmiş tecrübelerimizi de arkamıza alıp Ceylanpınarlı kardeşlerimizi memnun edecek işleri biz de canı gönülden destekleyeceğiz" dedi.
 


 

Özhaseki ve beraberindeki heyet daha sonra, Barış Pınarı Harekatı sırasında şehit olan Elif Terim'in adının verildiği parkın açılışını gerçekleştirdi. 

BİHA

YORUM EKLE