Önen öğrencilerle online olarak buluştu

Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesi Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri, Çin Halk Cumhuriyeti Pekin Büyükelçisi Abdulkadir Emin Önen ile online olarak görüştü.

Önen öğrencilerle online olarak buluştu
banner1

Eyyübiye ilçesinde bulunan Cumhuriyet İlkokulu bir süredir sürdürdüğü “Cumhuriyet Söyleşileri”nin bu seferki konuğu Çin Halk Cumhuriyeti Pekin Büyükelçimiz Abdulkadir Emin Önen oldu.

Eyyübiye ilçesi Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri, dünyanın öbür ucundaki Şanlıurfalı hemşehrileri Çin Halk Cumhuriyeti Pekin Büyükelçisi Abdulkadir Emin Önen ile çok sıcak ve olumlu söyleşiler yapmaktan memnun olduklarını ve Urfalı Büyükelçiyi cana yakın, sevecen bulduklarını belirtti.

Türkiye’nin Çin Halk Cumhuriyeti Pekin Büyükelçisi Şanlıurfalı Abdulkadir Emin Önen, Cumhuriyet İlkokulu öğrencilerine ve öğretmenlerine teşekkür ederek, “Mesafelere rağmen gönlümüz her daim memleketimizle. Şanlıurfa Eyyübiye'de bulunan Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri ve öğretmenleri ile online görüşme yaptık. Geleceğimizin teminatı, gençlerimiz ile sohbet edip onların heyecanlarını paylaşmak büyük bir mutluluk. Gülümseyen gözlerle gülümseyen yüzleri bizi heyecanlandırdı. Eğitim hayatında hepsine başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

BİHA

YORUM EKLE