Mehmetçik Mahallesinde yeni yollara parke taşı döşeniyor

Karaköprü Belediyesi ekipleri Mehmetçik Mahallesinde yeni açılan ve altyapısı tamamlanan yollara kilitli parke taşı döşüyor.

Mehmetçik Mahallesinde yeni yollara parke taşı döşeniyor
banner1

Karaköprü’de nüfus artışı ve yeni yerleşmelerle birlikte doğan yol ihtiyacını gidermek için Karaköprü Belediyesi tarafından yeni yollar kazandırılırken, açılan yollarda alt yapısı çalışmaları bittikten sonra kilitli parke taşı döşemesi gerçekleştirilerek hizmete sunuluyor.

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Mehmetçik Mahallesinde yeni açılan ve altyapısı tamamlanan yollarda kilitli parke döşeme ve kaldırım yapımını bitirdikten sonra yeni yolları hizmete sunuyor.

Vatandaşların yol sıkıntısı çekmeden sorunsuz bir şekilde seyahat etmesi amaçlanıyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Mehmetçik Mahallesinin yeni gelişen ve konutlaşan bir bölge olduğuna dikkati çekerek, burada yol ihtiyacının programlı bir şekilde giderildiğini dile getirdi.

Baydilli, "Karaköprü’müz her yıl nüfusunu önemli oranda büyütüyor ve gelişiyor. Biz de ilçemizin daha modern hale gelmesi, vatandaşlarımızın sıkıntısız bir şekilde yaşaması için ciddi bir hizmet seferberliği içerisindeyiz. Fen işleri ekiplerimiz ilçeye yeni yollar kazandırmak, ihtiyacı karşılamak için yoğun bir çalışma gerçekleştiriyor.

Mehmetçik Mahallemizde de yeni yollar açıp altyapısı tamamlandıktan sonra hızlı bir şekilde üstyapı çalışmalarını tamamlayıp vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Tüm mahallelerimizde en güzel hizmeti vermek için özverili bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.   

BİHA


YORUM EKLE

banner99