Mehmet Kuş esnaf ve vatandaşlarla buluştu

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, çarşı esnafını ziyaret ederek, sıkıntılarını dinleyip, bereket duasına katıldı.

Mehmet Kuş esnaf ve vatandaşlarla buluştu
banner2

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, mahalle ve esnaf gezilerine devam ediyor.

Çarşı esnafıyla bir araya gelen Mehmet Kuş, esnafın taleplerini yerinde dinledi. Tarihi çarşılar bölgesi olarak adlandırılan alanda esnafla bir araya gelen Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, istek, öneri ve talepleri yerinde dinledi.

Kunduracılar pazarından yıllardır süregelen bereket duasına da katılan Kuş, esnafla birlikte dua etti. Kuş, ziyaretler sırasında kendisine iletilen taleplerin yerine getirilmesi için birim amirlerine talimatlar verdi. Pandemi nedeniyle saha gezilerinde kurallara riayet edecek şekilde devam ettiklerini belirten Kuş,” Esnaf ve vatandaşlarla birlikte ilçemizi yönetmeye, talepleri birinci ağızdan dinlemeye devam ediyoruz” dedi.

Ziyarette açıklama yapan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş şunları söyledi:

"Sabahın erken saatlerinde Şanlıurfa’lı ve Eyyübiye’li esnaf ve vatandaşlarımız ile bir araya gelerek esnaf ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Malumunuz Dünya’yı etkisi altına almış olan pandemi süreci Şanlıurfa’lı vatandaşlarımıza mümkün mertebe işleri olmadığı sürece evde kalmalarını öneriyorum. Kış ayında Koronavirüsün daha etkili olduğunu biliyoruz. İnşallah bu zor günleri hep birlikte atlatacağız. Pandemiden dolayı uzun süredir esnaf ve vatandaş gezilerimize ara vermiştik. Halen pandemi sürecindeyiz ama ara ara esnaf ve vatandaşlarımıza moral kaynağı olsun diye ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Esnafımızın sıkıntılarını birinci ağızdan dinleyip ve sıkıntıları ivedi şekilde çözüme kavuşturmayı sürdüreceğiz."

BİHA 

YORUM EKLE