Kuş, vatandaşları dinledi, talimat verdi

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, sabahın erken saatlerinden gecenin ilerleyen saatlerine kadar esnaf ve vatandaşlarla iç içe olup, talepleri yerinde dinliyor.

Kuş, vatandaşları dinledi, talimat verdi
banner1

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, rutin hale getirdiği ve sabahın erken saatlerinde başlayıp, gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdürdüğü esnaf ve vatandaş ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Son olarak beraberinde Meclis Üyeleriyle birlikte Eyyüp Peygamber Caddesinde başlayıp, Yıldız Meydanına kadar tek tek esnaf ve vatandaşları dinleyen Kuş, talepleri de anında yerine getiriyor. Gelen taleplerin hemen çözülmesi için ilgilileri anında talimatlandıran Kuş, Eyyübiye’yi birlikte yönettikleri esnaf ve vatandaşlarla her zaman birlikte olacaklarını belirtti.
 


 

Kuş, buradaki açıklamasında, "1 Nisan’dan önce net bir ifademiz vardı; halkımız ile gece gündüz demeden bir arada olacaktık. Çok şükür gerek şahsım gerek meclis üyelerimiz, teşkilatımız, birim müdürlerimiz, başkan yardımcılarımız ile birlikte gece gündüz demeden Eyyübiyeli kardeşlerimiz ile birlikte olmaya devam ediyoruz. Bugün de Eyyübiye Caddemizden başlayıp, Yıldız Meydanına kadar geldik ve devam ediyoruz. Bu süre içerisinde esnaf kardeşlerimiz ile Eyyübiyeli vatandaşlarımız ile Şanlıurfalı hemşerilerimiz ile kucaklaştık. Kendileri ile dertleştik. Gerek Eyyübiye’nin olsun gerek Şanlıurfa’nın sıkıntılarını istişare ettik. Eyyübiye’ye düşen sıkıntıları şahsın belediye başkanı olarak ilgili başkan yardımcılarına ve birim müdürlerine talimat verdik. Büyükşehire düşen sıkıntılar ile ilgili Zeynel Başkanımızı aradık, sıkıntıları ifade ettik. Kendileri de hızlı bir şekilde müdahale edeceklerini ifade ettiler. Şimdiye kadar gördükleri eksiklikleri giderdiler ve gönülden hareket ettiler. İnşallah 5 yıl boyunca Eyyübiyeli kardeşlerimize hizmetkar olacağımızı ifade etmiştik. İnşallah 5 yıl sonra da anlımızın akı ile Eyyübiyeli kardeşlerimizin huzuruna çıkacağız" dedi.
 


 

BİHA

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2020, 21:36
YORUM EKLE

banner99