Kuş, haftasonu mesaisini kırsalda geçiriyor

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, sabahın erken saatlerinde başladığı esnaf ve vatandaş ziyaretlerini haftasonu mesaisinde de da sürdürüyor.

Kuş, haftasonu mesaisini kırsalda geçiriyor
banner1

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, sabahın erken saatlerinde başladığı esnaf ve vatandaş ziyaretlerini haftasonu mesaisinde de kırsalda sürdürüyor.

Rutin belediyecilik çalışmalarının yanı sıra, gönüllere de dokunan ve gece gündüz demeden vatandaşlarla iç içe olan Kuş, hafta sonu mesaisinde de kırsala çıkarma yaptı. AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Çiftçi ve meclis üyelerinin de eşlik ettiği kırsal mahalle çıkarmasında Kuş, bir günde 14 mahalle ziyaret etti.


 

Sırasıyla; Yardımcı, Kubacık, Vergili, Dolutepe, Küpeli, Büyükdüzlük, Olgunlar, Bakışlar, Umuroba, Akmeşhet, Karaali, Beşat, Akören, Mihraplı mahallelerini dolaşan Kuş, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Kırsal mahallelerde çalışmaya devam ettiklerini ve dolaştıklarında bunun karşılığı olarak vatandaşlardan teşekkür aldıklarını belirten Kuş, "Malumunuz 1 Nisan itibari ile kırsalda hummalı bir şekilde çalışmalarımız devam ediyor. Biz kırsalda 3 şantiye kuracağımızı ifade etmiştik,  ama gerçekten Eyyübiye Belediyemiz 32 İlden büyük bir Belediye. Bu nedenle alanımız çok geniş, 3 şantiye yetmez dedik. Şantiye sayımızı 5’e çıkardık ve şuanda gerek Muhtarlarımız ile gerek vatandaşlarımızla ile bir araya geliyoruz, hem yapılan çalışmaları denetliyoruz hem hizmetin girmediği mahallelere biraz sabretmelerini istiyoruz. Biraz önce de ifade ettiğim gibi; 32 İlden büyük İlçemizin hizmetlerini bir anda  karşılamak çok zor. İnşallah bu yıl sonu itibari ile Kırsal mahallelerimizdeki köy içi stabilize çalışmalarını bitirmeyi hedefliyoruz. Tabi İlçe Başkanımız, Cumhurbaşkanımızın temsilcisi. Bizler Cumhurbaşkanımızın temsilcileriyiz, muhtarlarımıza ve vatandaşlarımıza Cumhurbaşkanımızın selamlarını ilettik" dedi. 

 AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal ise şunları söyledi:

"Başkanımız Mehmet Kuş, Bölge Meclis üyelerimiz ile birlikte mahallelerimizi ve kanaat önderlerimiz ziyaret ettik. Korona virüs nedeni ile ziyaret edemiyorduk. Biz halkımızın içinden kopmadan kırsal mahalle ayrımı yapmadan Başkanımız ile birlikte her zaman dolaşıyorduk. Rabbim Başkanımıza ve ekibine yardımcı olsun inşallah. Biz teşkilat olarak Başkanımızı desteklemek amaçlı elimizden geleni yapıyoruz ve birlikte hareket ediyoruz. Biz halkımıza yardım etmek için onlara hizmet etmek için elimizden geleni yapacağız."

BİHA

YORUM EKLE

banner99