Kuş, görev başındaki öğretmenleri ziyaret etti

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Yenice Mahallesinde bulunan Mahmut-İkbal Büyükkırcalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleriyle bir araya gelip, Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Kuş, görev başındaki öğretmenleri ziyaret etti
banner2

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, beraberinde Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Çiftçi, Mahalle Muhtarları ve Birim Müdürleriyle birlikte Okul Müdürü ve öğretmenlerle bir araya geldi.Pandemi nedeniyle okul bünyesinde dezenfekte ve hijyen seti üreterek okul bütçesine katkı sunan öğretmenleri ziyaret eden Kuş, burada yapılan çalışmalarla ilgili bilgi alıp, öğretmenlere çiçek hediye edip, günlerini kutladı. Daha sonra beraberindekilerle birlikte okulda uzaktan erişimle öğrencilere ulaşan öğretmenlerle bir araya gelen Kuş, sürpriz yapıp online derse katıldı.

Burada da bir süre öğrencilerle sohbet eden Kuş, öğrenciler adına öğretmene çiçek hediye edip, öğretmenler günün kutladı. Eğitim camiasının her zaman yanında olduklarını belirten Kuş, "Tüm öğretmenlerimizin gününü kutluyoruz. Onların her zaman yanında ve destekçisiyiz" dedi.

 Göreve geldikleri ilk günden itibaren eğitim camiasının her zaman yanında olduklarını belirten Kuş, "Eyyübiye Belediye Başkanı ve Eyyübiye Belediyesi olarak her zaman öğretmenlerimizin ve eğitim camiamızın yanındayız. Bugüne kadar bizlere gelen tüm talepleri imkanlar ölçüsünde karşıladık. Bizlerin geleceği olan çocuklarımızı emanet ettiğimiz, vefakar öğretmenlerimizin her talebini karşılamak bizler için de onurdur. Bu düşüncelerle tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutlarım" dedi. 

BİHA

YORUM EKLE

banner99