Kuş, Buğday Pazarı esnafının sorunlarına çözüm üretiyor

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, esnaf ve vatandaş ziyaretlerine, İmam Keskin Buğday Pazarı esnafıyla devam ediyor.

Kuş, Buğday Pazarı esnafının sorunlarına çözüm üretiyor
banner2

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, beraberinde meclis üyeleri İsmail Özbek ve Mahmut Birinci ile birlikte İmam Keskin Buğday Pazarı Dernek Başkanı Kemal Uflaz ve buğday pazarı esnafını ziyaret etti.

Buğday Pazarı ziyaretiyle ilgili açıklama yapan Kuş, “Bugün İmam Keskin Buğday Pazarı Dernek Başkanını ve esnafımızı meclis üyelerimiz ile birlikte ziyaret ettik.  Esnafımızın ve vatandaşlarımızın taleplerini sıkıntılarını dinledik. Dernek başkanımızın esnaf ile ilgili taleplerini dinleyip anında birim müdürlerimize talimat verdik ve sıkıntılarını çözüm noktasına kavuşturacağız. Ben Başkanımıza göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı şükranlarımı iletiyor, bütün esnafımıza ve çiftçi kardeşimize bol kazançlar diliyorum” dedi.

Yaptığı çalışmalar ve esnafa gösterdiği hassasiyetten dolayı Kuş’a teşekkür eden Dernek Başkanı Kemal Uflaz ise,” Güzide Eyyübiye’mizin değerli Eyyübiye Belediye Başkanı bugün bizleri bir kez daha ziyaret ettiler. Bu ziyaretleri bizleri fazlası ile memnun etti. Sorunlarımızı yerinde tespit edip anında çözüme kavuşturdu. Bize bu ilgisinden dolayı teşekkür ederiz. Sürekli Eyyübiye Belediye Başkanımız bizim ve esnafımızın yanında bir kez daha esnafımızın yanında olan Başkanımıza esnafım ve şahsım adına teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

BİHA

YORUM EKLE

banner99