Karataş: Ciddi çalışmalar yapıyoruz

Mimarlar Odası Şanlıurfa Şube Bakanı Ferhat Karadağ yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Akçakale Belediye Başkan Yardımcısı Halef Karataş’ı makamında ziyaret etti.

Karataş: Ciddi çalışmalar yapıyoruz
banner1

Ziyarette ilçe yapılan ve yapılacak projeler hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Heyet Akçakale Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü İmar Birimi’nde çalışan teknik ekipleri de bir araya geldi. Başkan Yardımcısı Karataş, ziyaret sonrası heyete hediyeler takdim etti.“DAHA MODERN ALANLAR İÇİN CİDDİ ÇALIŞMALAR YAPIYORUZ”


Ziyaret sonrası bir açıklamada bulunan Başkan Yardımcısı Karataş “Mezopotamya'nın bereketli topraklarının merkezinde bulunan Ortadoğu'ya açılan Akçakale'de bugün Şanlıurfa Mimarlar Odası Başkanı'mız Ferhat Karadağ ve yönetim kurulu üyelerinin bizleri ziyareti ziyadesiyle onurlandırdı. Kendilerine nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum. Biz Akçakale Belediyesi olarak kenti etkin bir şekilde idare eden Mimarlar Odamızın görüşleri ışığında geleceğe taşımaya çalışıyoruz. Kısa, orta ve uzun vadede planlar yaparak insanımıza daha modern, daha yaşanabilir alanlar oluşturulması noktasında ciddi çalışmalar yapıyoruz. Bunu da başkanımız ve ekibi ile beraber yağıyor olmaktan büyük bir onur ve gurur duyuyoruz” ifadelerini kullandı.


Oda Şube Başkanı Karadağ ise şöyle konuştu:


“Akçakale'nin geleceği için başkanımızın başkanlığında çok güzel bir ekip kurmuşlar. Ben inanıyorum ki Akçakale Belediyesi daha ileriye daha güçlü adımlarla ilerleyecek. Sıcak karşılama ve takdim edilen hediyelerden kendilerine teşekkür ediyorum.”

BİHA

YORUM EKLE