Karaköprü’de yeni yollar açılıyor

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri ekipleri Doğukent Mahallesinde yol ihtiyacını gidermek için yeni yollar açarak vatandaşların hizmetine sunuyor.

Karaköprü’de yeni yollar açılıyor
banner1

Karaköprü'de yeni yerleşim alanlarının açılmasıyla beraber vatandaşların yol ihtiyacını  karşılamak için Karköprü Belediyesi Fen İşleri ekipleri yeni yollar açarak trafiği rahatlatıyor. İmara açılmasıyla beraber yapılaşmanın olduğu Doğukent Mahallesinde ortaya çıkan yol ihtiyacını gidermek ve vatandaşların mağdur olmaması için Fen İşleri ekipleri uygun olan yerlerde yeni yollar açarak ilçeye kazandırıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, “Karaköprü'ye daha modern yollar kazandırmak için Fen işleri ekiplerimiz çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Karaköprü ilçemiz her sene önemli bir büyüme kat ediyor ve göç alarak nüfusunu katlıyor. Biz de ’yol medeniyettir’ diyerek ilçemize yeni yollar kazandırıyor ve mevcut yolları yeniliyoruz.  Doğukent Mahallemiz dışında diğer mahallelerimize de ihtiyaçlar dahilinde yeni yollar kazandırıyoruz, bozulan yolları yeniliyoruz. Karaköprü Belediyesi olarak tüm ekiplerimizle durmadan, yorulmadan hizmetlerimize devam edeceğiz” diye konuştu.

BİHA

YORUM EKLE

banner99