Harran Üniversitesi’nde görev teslim töreni gerçekleşti

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Veteriner Fakültesi Dekanlığında devir teslim töreni yapıldı. Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Sevgili’nin yerine atanan Prof. Dr. Nihat Denek görevine başladı.

Harran Üniversitesi’nde görev teslim töreni gerçekleşti
banner1

Harran Üniversitesi Eyyübiye Yerleşkesinde bulunan Veteriner Fakültesi Dekanlık makamında gerçekleştirilen devir teslim töreninde, Prof.Dr. Nihat Denek'i tebrik eden Prof. Dr. Murat Sevgili, kendisine yeni görevinde muvaffakiyetler diledi.

Görevi devralan Prof. Dr. Nihat Denek’te, Prof. Dr. Murat Sevgili’ye 2018 yılından bu yana yürütmüş olduğu dekanlık görevi süresince Üniversite ve Veteriner Fakültesi için harcamış olduğu emek, çaba ve katkılarından dolayı teşekkür etti.

Harran Üniversitesi Veteriner Fakültesinin yeni dekanı Prof. Dr. Nihat Denek,  görevin sürdürülmesi noktasında desteklerini esirgemeyen başta Rektör Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik ile Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Murat Demir ve Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu’na teşekkür ettiğini belirtti.  Prof. Dr. Nihat Denek, tüm akademik ve idari personel ile Veteriner Fakültesini şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da huzurlu bir eğitim ve çalışma ortamı sağlamak hedefi ile daha iyi yerlere taşımak için ellerinden gelen tüm çabayı sarf edeceklerini ifade etti.

Yeni görevini devralan Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nihat Denek; Doç. Dr. Ömer Korkmaz ve Dr. Öğretim Üyesi İsmail Demircioğlu’nu Dekan Yardımcıları olarak atadığını belirterek görevine başladı.

Veteriner Fakültesi Dekanlığından alınan bilgiye göre; Akçakale Caddesinde yer alan eski Veteriner Fakültesi Hayvan Hastanesinin (Kliniklerinin) yol genişletme çalışmaları kapsamında yıkım kararı verildiğinden kapatıldığını, Eyyübiye Yerleşkesi içerisinde Veteriner Fakültesi eğitim binasının arkasında yer alan yeni Hayvan Hastanesinin (Kliniklerinin) ise, birkaç eksiğinin giderilerek en kısa süre içerisinde yeni vizyonu ve altyapısı ile Şanlıurfalı hayvan sever ve hayvancılıkla uğraşan hemşerilerimizin hizmetine açılacak.

BİHA 

YORUM EKLE

banner99