Haluk Levent'ten Urfalı vatandaşa söz!

Viranşehir'de elektrik akımına kapılan ve elleri ile ayaklarını kaybeden Şanlıurfalı Burhan Doğruyol için ünlü Sanatçı Haluk Levent harekete geçti.

Haluk Levent'ten Urfalı vatandaşa söz!
banner2

ŞANLIURFA-Viranşehir'de elektrik akımına kapılan ve elleri ile ayaklarını kaybeden Şanlıurfalı Burhan Doğruyol için ünlü Sanatçı Haluk Levent harekete geçti.

Ünlü Sanatçi Haluk Levent, Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde ikamet eden ve elektrik akımına kapılarak ellerini ile ayaklarını kaybeden Burhan Doğruyol için kampanya başlatacağını söyledi.

3 yıl önce inşaatta yüksek gerilim hattına temas eden ve elleri ile kollarını kaybeden 2 çocuk babası Burhan Doğruyol, aldığı borç ile protez ayak taktırdı. Bu şekilde yürümeye başlayan Doğruyol, kolları için ise bir çare bulamadı.

Doğruyol'un yaşadığı durumun sosyal medya üzerinden çok sayıda kişi tarafından paylaşılması üzerine Haluk Levent de harekete geçti. AHBAP Platformuna destek veren binlerce gönüllü ile Türkiye'deki birçok vatandaşa yardım eden Levent, Doğruyol'a da yardım sözü verdi.

Twitter'da bir paylaşım yapan levent, "Sana sözümüz olsun, kızını kollarınla saracaksın.Yakın zamanda kampanya başlatacağız" sözlerini kullandı.

BİHA

YORUM EKLE