Gülüm’den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Gülüm, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Gülüm’den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı
banner2

ŞANLIURFA- Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Gülüm, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayımlayarak, tüm gazetecilerin gününü kutladı.

Mehmet Gülüm mesajında, şu ifadeleri kullandı:

“İlkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışıyla, vatandaşlarımızın haber alma hakkı doğrultusunda, toplumun vicdan ve duygularına tercüman olarak, olayları aktaran basın mensubu arkadaşlarımız, idareciler olarak bizlere de çalışmalarımızda büyük faydalar sağlamaktadır.

Sağlık alanında yürüttüğümüz çalışma ve projelerin, vatandaşlarımız tarafından bilinip sahiplenilmesinde, ilimizde olan gelişmeleri halkımıza anlatarak bilgilenmelerinin sağlanmasında, en önemlisi de devlet ve millet arasında köprü görevini yerine getirirken, zaman ve mekân farkı gözetmeden, mesleki risklerinin fazla olmasına aldırmadan canı gönülden görevini ifa eden, başta yerel basınımızın değerli çalışanları olmak üzere tüm gazetecilerin ''10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, çalışma hayatlarında başarılar dilerim.”

BİHAYORUM EKLE